„Evaldo baldai“ – tai išskirtiniai nestandartinio dizaino baldai ir interjero detalės jūsų namams, taip pat įvairiems industriniams bei visuomeniniams projektams – nuo projektavimo iki sumontavimo. Gaminame baldus tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų, pasitelkdami moderniausias gamybos technologijas.

Didžiuojamės per aštuonerius metus sukaupta patirtimi ir ilgu lojalių klientų sąrašu.

Vadovaujamės principu „Kokybė, tvarumas, prabangi elegancija“. Koja kojon žengdami su baldų pasaulio naujienomis, siūlome originalius kūrybinius sprendimus, puikiai derančius su laiko patikrinta klasika.

Siūlome sprendimus įvairioms erdvėms. Gaminame baldus iš kokybiškiausių medžiagų miegamojo kambariui, virtuvei, drabužinei. Taip pat kuriame komercinės paskirties bei biuro baldus. Esame lankstūs ir inovatyvūs – pasiūlysime sprendinius nestandartinėms erdvėms, sukursime įvairių stilių baldus.

Nuolatos bendradarbiaujame su interjero dizaineriais bei dizaino namais. Esame užsitarnavę specialistų pasitikėjimą.

Kartu su jais sukursime jūsų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus, nesvarbu, planuose atnaujintas miegamasis ar nuo A iki Z įrengtas individualus gyvenamasis namas.

Dizaino specialistams, architektams, projektuotojams galime pasiūlyti profesionalaus bendradarbiavimo galimybes. Įgyvendinsime jūsų sukurtus sumanymus. Padėsime suprojektuoti ir sumontuosime baldus bei kitus interjero derinius iki paskutinio varžtelio. Dirbame tiek kurdami namų jaukumą, tiek visuomeninės paskirties objektų funkcionalumą. Esame profesionalai nestandartinių baldų kūrimo srityje, tad nesunkiai įgyvendinsime originaliausius sumanymus ir rasime sprendimus sudėtingiausiems iššūkiams bei prisitaikysime prie įvairaus dizaino stiliaus.

Bendradarbiaujame ir su įvairios buitinės technikos bei kitų namų sprendinių gamintojais, tad padėsime rasti visus sprendimus vienoje vietoje.

Mumis pasitiki tokie partneriai kaip „Dizaino virtuvė“, „VSGL LTD “